Zdążyć przed Świętami - tydzień 2 - Wszystkomający blog szydełkowy

poniedziałek, 12 września 2016

Zdążyć przed Świętami - tydzień 2

I kolejny tydzień wyzwania za nami :) Trochę dzisiaj spóźniony post, ale ciągle jeszcze jest poniedziałek, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie...
Tak jak pisałam, wrzesień będzie takim niezbyt ambitnym miesiącem pod względem wyzwania, ale od października obiecuję poprawę.
Tę choinkę chciałam zrobić od momentu, gdy parę lat temu December pokazała go na swoim blogu. Co roku obiecywałam sobie, że tak, teraz w końcu ją wydziergam. A nawet całe stado sobie ich wydziergam. Ba! Nawet oczami duszy widziałam już, jak wygląda mój świąteczny stroik z tymi choinkami. Gdy pojawiła się najpierw Emilka, a później Michalina, wyobrażałam, jak się nimi bawią. No i tak czas mijał, a ja nie zabrałam się za nie. I teraz strasznie żałuję. Bo choineczki robi się szybko i bardzo przyjemnie. Teraz na pewno powstanie ich więcej, przynajmniej 6, taki standardowy komplet.
A to właśnie pierwsza do kolekcji:


Wykonana z Jeansu Yarn Art, szydełko 2,5.
Musicie mi wybaczyć fatalne zdjęcie, robione dosłownie przed chwilą, a więc przy słabym świetle. Mam nadzieję, że jutro uda się zrobić lepsze i je podmienię ;)

A teraz pochwalcie się swoimi pracami :)


>

5 komentarzy:

 1. Śliczna, chyba się skuszę na podobną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie się zdecyduj :) robi się szybko i bez zszywania (to dla mnie ogromna zaleta). Daj znać, jeśli będziesz potrzebować wzoru :)

   Usuń
 2. Ooooo, co moje oczy widzą :D Świetnie wyszło, szkoda tylko faktycznie tego oświetlenia, ale mam nadzieję zobaczyć jeszcze jakieś zbiorcze zdjęcie :D

  OdpowiedzUsuń