Nowości 2017 od Addi - Wszystkomający blog szydełkowy

wtorek, 13 czerwca 2017

Nowości 2017 od Addi

Ostatnio podzieliłam się z Wami swoimi przemyśleniami na temat szydełka Addi Swing, a dzisiaj zapraszam Was na krótki przegląd nowości na 2017 od Addi.Podobnie jak poprzedni post, ten również nie jest sponsorowany.
Zdjęcia pochodzą z katalogu udostępnionego na stronie Addi.

Co roku w kwietniu Addi udostępnia na swojej stronie katalog z produktami na nowy sezon. Podobnie było i tym razem. Pominę nowości w drutach, bo nie jestem się w stanie do nich odnieść, ale kilka słów o szydełkach napiszę.Pierwsza nowość, na którą najbardziej czekam, to addiSwing Maxi. Jak wspominałam, jednym z minusów klasycznych Swingów jest krótka część metalowa. Przy samym dzierganiu może nie jest to jakiś wielki problem, ale wystarczy, że chcemy schować nitki, czy mamy dużo narzutów i już pojawia się kłopot. Jak widać jest to kwestia znana projektantom z Addi i postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek tworząc serię Maxi, w której część metalowa została wydłużona o około 25%. Poza tym szydełka te niczym się nie różnią od swoich klasycznych braci, mają ten sam kolorystyczny system oznaczania rozmiarów.Kolejna nowość to addiDuett - drutoszydełko, nie mylić z drutełkiem! Jest to piętnastocentymetrowe szydełko zakończone z jednej strony na ostro, jak drut. Z pewnością może być użyteczne dla tych z nas, które szydełkową pasję dzielą z robieniem na drutach. Co prawda drutów i szydełek nigdy dość, ale jak się nie ma możliwości posiadania wszystkich wymarzonych narzędzi, taki rozwiązanie wydaje się więcej niż kuszące. Poza tym.. ten złoty kolor... moja wewnętrzna sroka krzyczy: Musisz to mieć!
A jak już mowa o drutełku... Co powiecie na piękne bambusowe szydełka z serii addiClick Hook Bamboo? Jak tylko je zobaczyłam pomyślałam, że może czas wrócić do nauki? Wyglądają bardzo elegancko i aż chciało by się je chwycić w łapki!

Obecnie żądne z powyższych szedełek jeszcze nie są dostępne w sprzedaży, ale zapewne jest to tylko kwestia czasu, kiedy będziemy mogli je kupić. Już teraz mam potwierdzone informacje, że dwie pasmanterie są zainteresowane wprowadzeniem ich do swojej oferty, są to Kamart oraz Mila Druciarnia. Część nowości w swojej ofercie ma już e-dziewiarka.
A czy Ty czekasz na któreś z tych cudeniek?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz