Zdążyć przed świętami - inspiracje - Wszystkomający blog szydełkowy

wtorek, 23 sierpnia 2016

Zdążyć przed świętami - inspiracje

Początek naszego wyzwania zbliża się wielkimi krokami. Cieszę się, że  tyle z Was jest zainteresowanych pomysłem. Super, mam nadzieję, że będziemy się razem motywować do dalszego działania.
A dzisiaj, żeby trochę podgrzać atmosferę i wprowadzić się w świąteczny nastrój (tak, wiem, sierpień jest...) postanowiłam się podzielić z Wami kilkoma inspiracjami i dokładniej nakreślić, jak wyzwanie będzie wyglądać.

Zacznijmy od tego drugiego.
Jak wspominałam, wyzwanie jest dla wszystkich, niezależnie od techniki. W ciągu tygodnia wykonujemy minimum jedną pracę. Jeśli uda się więcej, to super. Ale prace wykonane w większej ilości i zaprezentowane w jednym tygodniu, nie przechodzą na kolejny. Prace mogą się powtarzać.
Wyzwanie oficjalnie zaczyna się pierwsze września, a pierwsza prezentacja prac będzie miała miejsce 05.09.2016. Pod każdym wyzwaniowym postem będzie InLinkz, gdzie będziecie mogły wstawiać linki do swoich blogów. Nie masz bloga? Nie ma problemu, na moim funpage'u na fejsie pod każdym wpisem poniedziałkowym będziecie mogły wstawiać zdjęcia swoich prac i linki do swoich funpage'ów.
Ozdoby przygotowujemy dla siebie, rodziny, przyjaciół, znajomych. Nie muszą z nami zostać. Ba, jeśli pójdą w świat, to jeszcze lepiej :)
Plan jest taki, aby przez ten czas wykonać przynajmniej 15 ozdób świątecznych. Właśnie - świątecznych, niekoniecznie choinkowych.
Ostatnia prezentacja prac będzie 12.12.2016, a podsumowanie zrobię 16.12 w piątek. Wtedy też będzie losowanie nagród ;)
A teraz poinspirujmy się. Kolejność prac przypadkowa^^
Zdjęcia, które znajdują się poniżej nie są moimi. Udostępniam je za zgodą autorek. Do części z tych ozdób są rozpisane wzory, część to tylko zdjęcia.

1. BOMBKI

Czyż te bombki nie są urocze? Wyglądają jak małe patisony :) Wykonała je Anabelle, koniecznie ją odwiedźcie KLIK

2. BOMBKI IIKolejne bombki, tym razem w bardziej rustykalnej odsłonie, ale równie urocze :) Trochę takie wiosenne. Zwróćcie uwagę, że wiszą na czymś, co przypomina trochę nasz podłaźnik. To z kolei jest dzieło Julie - KLIK

3. GWIAZDKISkoro mamy już bombki, to może czas na jakieś inne ozdoby? Na przykład mini gwiazdki z dzwoneczkiem? Opis jak wykonać znajdziecie u Chalkys - KLIK

4. PŁASKIE ANIOŁKICóż to za Boże Narodzenie bez aniołków? Jak widać, nie muszą być wcale białe, bo we wszystkich kolorach tęczy też wyglądają świetnie! Instrukcję fotograficzną, krok po kroku przygotowała Atty - KLIK

5. CHOINKI I

A co jeśli nie mamy jak postawić dużej choinki? Można ją wydziergać! Tak jak ZoomYummy - KLIK Tutaj niestety wzór jest już płatny, ale podziwiać i inspirować się można :)

6. CHOINKI II


I żeby nie było, że tylko zagraniczne :) Małe choinki, w sam raz do powieszenia na dużej. To wzór autorstwa December, która swego czasu prowadziła blog takosan.pl. Niestety, zniknęła z sieci ;( Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z wzoru, dajcie znać :)


Dajcie znać w komentarzach, czy chcecie jeszcze trochę się poinspirować :) Jest tyle wspaniałych świątecznych prac, że na pewno coś jeszcze dla nas znajdę.

2 komentarze:

  1. Te stożkowe choinki to mi chodzą po głowie od kilku lat i jakoś nigdy czasu nie było :) Może teraz w ramach mobilizacji będą pierwsze ... :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Urocze są, prawda? Sama się mocno nad nimi zastanawiam :)

      Usuń