Witch@Craft - Wszystkomający blog szydełkowy

czwartek, 18 kwietnia 2013

Witch@Craft

Jakiś czas temu razem z December zaczęłyśmy zastanawiać się nad wspólnym projektem. Myślałyśmy długo, co to mogłoby być, wiedziałyśmy jedno, że ma być o dzierganiu. Trochę mało na sam początek, ale w końcu w bólach narodził się Witch@Craft. W zasadzie z całego projektu to chyba wymyślenie nazwy najwięcej nam zajęło ;p
Należy wyjaśnić oczywiście kilka rzeczy. Po pierwsze nazwa. Witch, czyli wiedźma. No cóż, umiejętność zrobienia czegoś z niczego to jednak chyba rodzaj magii? Craft to sztuka, rzemiosło, tu chyba nie ma co wyjaśniać ;) A "@" to kłebek włóczki, o!
Po drugie, czym będziemy się zajmować? Magią! Każda osoba dziergająca ma pewnie całe worki, pudełka, szuflady zapchane motkami. I każda potrzebuje ich ciągle więcej ;) Ale czasem nie trzeba wcale kupować nowych kłębków, żeby zrobić akurat to, co nam się wymarzyło. Można wykorzystać spokojnie zapasy, które mamy. I właśnie temu ma służyć Witch@Craft. Chcemy pokazać, że mając tylko to co w domu, możemy spokojnie wydziergać wszystko. Dzięki temu robimy miejsce na nowe motki i nie musimy denerwować współmieszkańców nowymi włóczkami, wychylającymi się z każdego kąta. No i jaka oszczędność!
Będziemy sobie z December rzucać wyzwania, które pozwolą przerzedzić zapasy włóczkowe i w sposób twórczy rozwiązać problem, co zrobić, gdy nie ma się odpowiedniej włóczki.

A zatem. December, wyzywam Cię! Zrób coś mechatego z czegoś gładkiego ;) Ale bez czesania ogona ;p Termin: 30 kwietnia ;)

A o to logo akcji, zaprojektowane przez moją siostrę ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz